Czerwiec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

Dzień Niemiecki z Marleną Dietrich

Dnia 10 maja 2012 roku odbędzie się spektakl edukacyjno-artystyczny „The Blue Angel" z piosenkami Marleny Dietrich. Podczas spektaklu wystąpią uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 w Siedlcach i ich nauczycielka Marlena Uziębło, która wcieli się w rolę Marleny Dietrich. Koncert będzie skierowany do uczniów siedleckich szkół, jak również sympatyków języka niemieckiego. Impreza niebiletowana.

O spektaklu "The Blue Angel"

Spektakl „The Blue Angel" z piosenkami Marleny Dietrich ma na celu popularyzację kultury niemieckiej i języka niemieckiego w Polsce. Podczas koncertu przypomniane będą największe szlagiery filmowe i estradowe gwiazdy w klasycznej i nowoczesnej aranżacji. Program obejmuje historię życia Marleny Dietrich w kontekście wydarzeń historycznych. Dodatkowo spektakl ubarwi kabaretowy taniec uczennic Publicznego Gimnazjum nr 3 w Siedlcach.

Organizatorzy

Organizatorem Dnia Niemieckiego jest Stowarzyszenie ProDeutsch w Siedlcach przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Siedlcach. Prezentacja spektaklu artystycznego-edukacyjnego z piosenkami Marleny Dietrich odbędzie się na Sali Białej MOK w Siedlcach.

 

Więcej o spektaklu na www.prodeutsch.pl

Drukuj stronę