Menu
Czerwiec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

Jaki projekt by tu zrobić...

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem tematu projektu, polecamy Wam specjalnie utworzoną bazę pomysłów- dokument „Przykładowe tematy projektów”. Wszystkie podane tematy można wykorzystać jako gotowe scenariusze projektów lub jako początek "burzy mózgów" w gronie organizatorów. Pamiętając o polsko-niemieckim charakterze projektu, puśćcie wodze swojej fantazji!

O czym należy pamiętać przed rozpoczęciem projektu?

Jeśli wybraliście już temat, to warto teraz zastanowić się nad organizacją projektu. Dokument "Lista kontrolna", którą znajdziecie w prawej kolumnie, powinien Wam w tym pomóc. Zebraliśmy w nim najważniejsze zagadnienia związane z organizacją projektu.

Pamiętajcie, to tylko nasza propozycja. Być może część punktów nie będzie pasować do Waszego projektu, a inne będziecie musieli rozszerzyć. Każdy zespół organizacyjny może stworzyć swoją własną listę!

Pomysł jest, tylko jak go zrealizować?

  • Macie pomysł, ale nie wiecie, jak go zrealizować?
  • Od czego zacząć?
  • Kogo poprosić o pomoc?

 

Przeczytajcie przygotowane przez nas scenariusze znajdujące się w prawej kolumnie. Wybraliśmy kilka tematów i opisaliśmy, jak od pomysłu przejść do jego realizacji. To wcale nie jest takie trudne, jak się na początku wydaje.

 

 

Drukuj stronę