Menu
Czerwiec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

FAQ - informacje dla samorządów

Współpraca partnerstw samorządowych sprzyja integracji międzynarodowej oraz umacnianiu świadomości obywatelskiej. Poprzez samorządy realizowana jest idea demokracji. Współpraca realizowana jest na różnych płaszczyznach: gospodarczej, kulturalnej, społecznej, itd.

 

Zapraszamy...

partnerstwa samorządowe z Polski i Niemiec do włączenia się w dzień.de | der-tag.pl. Mogą Państwo wykorzystać istniejącą współpracę, już zaplanowane projekty lub wymyślić od początku wspólną akcję informacyjną, a także wesprzeć młodzież i organizatorów projektów w Państwa regionach.

 

Wspieranie wymiany młodzieży

Jednym z ważnych aspektów współpracy samorządowej jest wspieranie wymiany młodzieży. Wielu partnerów angażuje się finansowo i organizacyjnie w projekty z udziałem młodzieży. Dla nich i dla tych, którzy jeszcze nie podjęli kroków w tym kierunku, dedykowany jest dzień.de | der-tag.pl. Mamy nadzieję, że włączenie się w akcję pokaże Państwu jakie są możliwości współpracy z młodzieżą i jak to robią inne partnerstwa. Mamy nadzieję, że akcja informacyjna czy impreza zorganizowana z partnerem w ramach dzień.de | der-tag.pl pomoże młodzieży w obu krajach lepiej się poznać. Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby Państwo wspierali nas w swoich regionach w tym niełatwym i odpowiedzialnym zadaniu.

 

Aby ułatwić Państwu zorganizowanie dzień.de | der-tag.pl przygotowaliśmy kilka pomocnych wskazówek.

Zobacz: dokument w prawej kolumnie.

Drukuj stronę